50% PROWIZJI NA ZAWSZE!!!

Polecający:  imagojd

Pytania o biznes

1. Jak możecie tak dłużo płacić?

Przede wszystkim mamy bardzo niskie koszty, ponieważ cała infrastruktura należy do nas w 100%. Wszystkie materiały są zrealizowane przez nas, każda linijka kodu naszego portalu jest napisana przez nas i nie musimy za nic nikomu płacić. Dodatkowo nasza firma jest nowa (dlatego powinieneś jak najszybciej dołączyć) nie mamy jeszcze wiele poziomów, więc zatrzymujemy sporą część przychodu, który może przekazać na bonusy startowe. Również warto pamiętać, że część użytkowników korzysta wyłącznie z naszego produktu, ponieważ wartość i jakość programu fitness 7minuteworkout nie ma sobie równych w branży. Więc jeśli nawet tylko 5% osób tylko korzysta i nie promuje, oni nigdy nie wygenerują bonusów startowych i dlatego firma może zatrzymać część środków i przeznaczyć je na dalszy rozwój… i zakup większej ilości samochodów ferrari!

2. Czy to jest legalne?

Jedynym rozbojem w biały dzień są pieniądze jakie my musimy płacić naszym prawnikom!….Ok, żartujemy.

Problem na rynku internetowym jest taki, że istnieje cała masa ludzi, którzy naprawdę potrafią zarabiać pieniądze… ale nie mają co sprzedawać. Niestety część z nich ulega pokusie szybkiego i łatwego zarobku tworząc systemy biznesowe nie zadając sobie trudu aby znaleźć lub opracować produkt. Produkt nie jest łatwą częścią biznesu! Z drugiej strony jeśli już znajdzie się dobry produkt, większość firm musi ustalić jego cenę na poziomie 5krotnie wyższym niż konkurencyjne produkty, które można z łatwością znaleźć na półkach w sklepie, a następnie usiłuje przekonać ludzi o jego niespotykanej sile i wartości, dodatkowo podsycając marzenia na tyle skutecznie, aby ludzie ci zapomnieli dlaczego płacą 25 dolarów za coś, co można gdzie indziej kupić za 5.

Inni próbują poradzić sobie z tym problemem tworząc produkty wirtualne. Może to być biuletyn za 50 dolarów na miesiąc, albo kurs video w cenie 50 dolarów na miesiąc. Tego typu firmy są następnie szybko zamykane przez właściwe instytucje, ponieważ nie potrafią potem udowodnić, że ten produkt ma tego typu wartość, a osoby przyłączające się do biznesu robią to tylko dlatego, żeby brać udział w piramidzie finansowej.

Produkt musi mieć rzeczywistą wartość, którą klienci będą chcieli akceptować nawet wtedy, kiedy nie będzie przy tym programu partnerskiego. W tej chwili mamy ponad 1000 klientów, którzy w ogóle nie promują naszego programu, a wyłącznie z niego korzystają.

Oferujemy zajęcia fitness, webinary na żywo, mamy zaproszonych expertów, mamy w pełni opracowany dla nas program treningowy, monitory diety i postępu w ćwiczeniach i wiele więcej. Oferujemy to za cenę mniejszą niż połowa kosztu specjalistycznego zestawu płyt DVD na taki sam temat. Nasz produkt jest non-stop rozwijany i jest to niezaprzeczalny fakt.

Niesamowity produkt oferowany po niesamowitej cenie jest źródłem dużego dochodu, na dodatek całkowicie legalnego!

3. Co w sytuacji, gdy nie wiesz co robić?

Spodziewamy się, że nie będziesz tego wiedział. Nawet najlepsi marketerzy przyglądają się i uczą się naszego systemu, ponieważ jest prosty, innowacyjny i efektywny. Nauczymy cię wszystkiego, co musisz robić - w innym wypadku zmarnowalibyśmy swój najcenniejszy kapitał, jaki mamy… Ciebie! Jeśli ty ZAROBISZ to będziesz pracował jeszcze więcej i powiesz większej ilości osób o naszym programie i dzięki temu my też zarobimy więcej pieniędzy. Chcemy, abyś odniósł sukces ponieważ dzięki temu my też go odniesiemy. A więc bez obaw, przygotuj się na naukę i do dzieła!


Pytania o produkt

1. Co z treningiem cardio?

A co z nim? Nasz program symuluje trening interwałowy. Twoje tętno będzie wzrastać podczas rutynowych ćwiczeń, kiedy będziesz starał się osiągnąć punkt możliwości mięśni ... a następnie obniży się podczas odpoczynku przed następnym ćwiczeniem. Wówczas podniesie się ponownie i cykl taki będzie się powtarzał. Innymi słowy, nasza rutyna poprawia wydolność serca jako naturalny efekt uboczny. Jeśli chcesz być w stanie przebiec 5 kilometrów to będziesz potrzebował zwiększonej wydolności cardio i jak w przypadku wszystkich sportowców, aby to osiągnąć będą konieczne niektóre konkretne ćwiczenia sportowe.

Maratończycy muszą wykonać bardzo unikalny system szkolenia, aby być w stanie ukończyć bieg na 26 mil! Jeżeli więc nie przygotowujesz się do jakiegoś specjalnego wydarzenia lub nie potrzebujesz w szczególnych sytuacjach dysponować zaawansowanymi zdolnościami cardio ponad typowy poziom dla osoby zdrowej o przeciętnej kondycji… dodatkowe ćwiczenia cardio nie są potrzebne.

2. Chciałbym pozbyć się tłuszczu w jednym szczególnym miejscu. Jakie ćwiczenia muszę wykonywać, aby stymulować to konkretne miejsce?


Zdajemy sobie sprawę, że założenia naszego programu wyglądają na zbyt dobre, aby były prawdziwe. Jeśli byłby sposób na to, aby pozbyć się tłuszczu z jednego szczególnego miejsca… nasz program stałby się wtedy faktycznie zbyt dobry, żeby był prawdziwy… ponieważ jest to niemożliwe. Są tacy, którzy chcą mieć sześciopak, więc trenują mięśnie brzucha. W rezultacie będą mieli ładne mieśnie schowane pod warstwą tłuszczu. Inni z kolei trenują mieśnie pośladków, aby pozbyć się śladów cellulitu. Raz jeszcze, mięśnie będą stymulowane, ale tłuszcz pokrywający pewne grupy mięśni nie zniknie szybciej ponieważ trenujesz mięśnie pod nim.

Twoje ciało nabiera tłuszczu w sposób określony. Kobiety mają tendencję do odkładania tłuszczu wokół bioder i ud, podczas gdy mężczyźni nabierają go właśnie wokół brzucha. Kiedy mamy do czynienia z tłuszczem, pozbycie się go następuje w odwróconym porządku do odkładnia. Pierwsze miejsce, gdzie on się gromadzi będzie jednocześnie ostatnim skąd się go pozbędziesz. Ćwiczenia spalą tłuszcz, ale trening mięśni łydek zredukuje tłuszcz na brzuchu w ten sam sposób jak trening mięśni brzucha.

3. Dlaczego ludzie spędzają godzinę na siłowni?

Ponieważ to lubią! Kiedy obserwujemy ludzi trenujących godzinę w siłowni możemy zauważyć, że korzystają oni z technik, które pozwalają zachować energię do późniejszych ćwiczeń. Są to techniki z epoki "no pain no gain" (nie ma zysku bez bólu) w fitness, a my tutaj w programie 7minute określamy ją ciemnym wiekiem fitness, gdy ćwiczenia były przedłużane o wiele więcej, niż istnieje taka potrzeba.

4. Czy program ten może być realizowany przez osoby POCZĄTKUJĄCE?

Tak. Nasze programy dla początkujących biorą pod uwagę fakt, iż są osoby, które potrzebują innych ćwiczeń niż pompki… bo nie są oni w stanie wykonać nawet jednej pompki. Bierzemy pod uwagę, że niektórzy z naszych studentów nie są wręcz w stanie pochylić się do podłogi bez pomocy. Rozumiemy doskonale osoby na początku drogi!

5. Czy to jest program TYLKO dla nowicjuszy?

Nie. Program, dzięki któremu nasz współzałożyciel i prezes Chris Reid wygrywał mistrzostwa świata w Taekwon-Do jest też dostępny w tym serwisie. Program, dzięki któremu Joel Therien zdobywał laury w kulturystce, też jest częścią naszego programu. Mamy programy dla początkujących oraz dla profesjonalnych atletów i dla wszystkich pomiędzy tymi dwoma biegunami!

6. Czy wolno mi wykonywać inne ćwiczenia?

Tak. Możesz robić więcej poza treningami "oporowymi". Możesz wykorzystać wyniki pracy w naszym programie, aby na przykład mieć więcej frajdy z jazdy na rowerze. Możesz też trenować sztuki walki. Nasi użytkownicy mówią, że gdy czują się dobrze i zdrowo to mają ochotę na aktywności wymagające odpowiedniej kondyncji. Program 7minuteworkout jest bramą do zdrowego stylu życia i wielu aktywności fizycznych, które leżą poza granicą możliwości osób bez należytej kondycji fizycznej.

7. Jak mogę wykonać zalecane ćwiczenia w 7 minut… jeśli zrobię sobie 5 minut przerwy między nimi?


Nasz system zapewnia, że nie musisz trenować dłużej niż 7 minut… w zasadzie w wielu przypadkach trwa to krócej. Mówimy oczywiście o faktycznym czasie wykonywania ćwiczeń. Jeśli chcesz, możesz mieć 5 minutowy odpoczynek, ale będzie to oznaczało zwiększenia czas przeznaczonego na trening. Według naszych obserwacji zestaw dla osób początkujących zajmuje mniej niż 10 minut, z czego mniej niż 7 to faktyczne ćwiczenie. Osoby podążające bardziej zaawansowanym programem zazwyczaj ćwiczą nieco mniej od 7 minut, ale z uwagi na niezbędne dłuższe fazy odpoczynku całość zajmuje zazwyczaj do 15 minut.

Chris Reid

Joel, przyjąłem twoje podejście do biznesu i to zmieniło moje życie! Jesteś wielki!!

Przemek Szczęch

Współpraca z Joelem daje mi możliwość rozwoju mojej pasji, a także w pełni satysfakcjonujące prowizje wypłacane w dolarach :)

Stone Evans

Zarobiłem $14,000 w pierwszym miesiącu dzięki systemowi Joela. Dzięki!

Jacek Dudzic

Joel, nie znam lepszych programów partnerskich niż te, które stworzyłeś. Świetne produkty, genialne plany marketingowe i przyjemność współpracy z najlepszymi w branży.