Ważne dokumenty

Regulamin serwisu | Warunki korzystania | Umowa Partnerska | Polityka Prywatności
Zasady korzystania z filmów | Polityka Zwrotów | Kwestie zdrowotne 
 


POLITYKA ZWROTÓW

Zapewniamy pełną satysfakcję z naszych produktów i usług.

Oferujemy jednak politykę stu-procentowego zwrotu pieniędzy.

Wygląda to tak...

Jeśli przed upływem dziesięciu dni okresu próbnego w cenie 1$ nie wyrejestrujesz się, to po upływie tego czasu automatycznie staniesz się posiadaczem pakietu miesięcznego wartego 9,97$, przy czym nadal obowiązywać będzie trzydziestodniowe prawo całkowitego zwrotu pieniędzy.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony w ciągu pierwszych 30 dni od zakupu, możesz po prostu odesłać nam zamówione towary, usunąć wszystkie otrzymane od nas materiały filmowe, dźwiękowe oraz dokumenty tekstowe i poprosić o całkowity zwrot pieniędzy, po czym otrzymasz z powrotem całą sumę. Masz tego pełną gwarancję z naszej strony.

Aby móc otrzymać częściowy lub całkowity zwrot pieniędzy, zakupione produkty należy odesłać na własny koszt na adres poniżej, wraz z dołączonym paragonem, który jest warunkiem uzyskania zwrotu. Ponadto, towary powinny być w dobrej kondycji, pozwalającej na ich ponowną sprzedaż. Zwrócone towary mogą podlegać opłacie za ich ponowne przygotowanie do sprzedaży w kwocie 10% zapłaconej za nie kwoty.

Prośbę o zwrot pieniędzy należy przekazać za pośrednictwem formularza w panelu logowania wpisując wyrażenie "Prośba o zwrot" wraz z danymi konta.

W sprawie odwoływania zamówień można się z nami kontaktować także na LIVE CHAT, do którego link znajduje się na naszej stronie 7minuteworkout.com

7minuteworkout
Attn: Returns Department
6701 Guada Coma Drive
Schertz, Texas 78154
USA

Jako że zależy nam na satysfakcji naszych klientów, zwracamy się z prośbą o wyjawienie nam powodu zwrotu naszego towaru.

Należy pamiętać, że zwracanie się z prośbą o zwrot pieniędzy i jednoczesne dalsze używanie naszych produktów jest traktowane jak kradzież i może być sprzeczne ze stosowalnymi prawami własności.

Powyższą Politykę Zwrotów aktualizowano po raz ostatni 08.20.2010.

Copyright © Law Office of Michael E. Young, LLC, and licensed for use by the owner of this website at http://7minuteworkout.com. All Rights Reserved. No portion of this document may be copied or used by anyone other than the licensee without the express written permission of the copyright owner.

Do you need Legal Forms for YOUR website or blog - Click Here