50% PROWIZJI NA ZAWSZE!!!

Polecający:  imagojd

Świadectwa

Dowiedz się co naprawdę odróżnia nas od innych… i jest to znacznie więcej, niż tylko pieniądze...
Mamy PRAWDZIWY PRODUKT, który rzeczywiście DZIAŁA!

Melissa Cohoe

Nadal jestem w drodze do celu, ale już straciłam ponad 21 kg! 7minutes naprawdę działa!

Wayne Sharer

Tylko siedem minut ćwiczeń co drugi dzień
zmieni całkowicie twoje samopoczucie!

Deb Lane

Każdy niezależnie od stopnia zaawansowania
skorzysta na tym programie.

Dereck Celis

Nie musisz przesiadywać godzinami na siłowni;
uprość sobie -- dołącz do 7MinuteWorkout

Coach Reins

To, co najbardziej robi wrażenie to intensywność, jaką jestem w stanie osiągnąć.

Katherine Hanneman

Osiągnąłam naprawdę niezłe rezultaty. Pozbyłam się 22 centymetrów w górnych częściach ciała.

Historia Mike'a Reida. Niewiarygodne rezultaty w 9 tygodni!

Oto moja historia. Nazywam się Mike Reid.

Przyjechałem do domu do Ottawy na swoje 40 urodziny we wrześniu ubiegłego roku. Mój ojciec zapytał mnie wówczas czy zamierzam coś zrobić ze swoją otyłością. Odpowiedziałem mu, żeby się nie przejmować, bo dam sobie radę.

Zawsze zakładałem, że sam sobie poradzę z tym problemem. Będę się lepiej odżywiał i ćwiczył. To było kłamstwo. Oczywście odżywiałem się lepiej podczas posiłków, ale potem jadłem chipsy i batony czekoladowe.

Miałem obsesję na punkcie swoich wymiarów i zniechęcałem się brakiem rezultatów, gdy próbowałem schudnąć. Byłem tak tym zniechęcony, że w rezultacie nawet jadłem więcej. Miałem też problemy ze snem i każdego ranka cierpiałem z powodu migreny. Wspomniałem o tym mojemu lekarzowi i on skierował mnie do specjalisty, miałem też wykonać pulsoksymetryczny test domowy. Wróciłem do mojego lekarza kilka tygodni później i dwiedziałem się, że mam jeden z najgorszych przypadków bezdechu sennego, jakie kiedykolwiek widział w swojej karierze.

Przestawałem oddychać 157 razy w ciągu 7 godzin snu na ogólny czas 108 sekund. W tym samym czasie brałem lekarstwa na nadciśnienie, moje pomiary wskazywały 165 / 108 a puls 103. Do tego jeszcze środki na migrenę i nadkwasotę.

W 2011 roku dostałem interesujący email od Joela Theriena, którego znałem od dzieciństwa (jest o dwa lata młodszy ode mnie). Wiadomość ta dotyczyła nowego programu ćwiczeń i trudno było mi w to uwierzyć czytając opis czy oglądając filmy instruktażowe. Nie mogłem uwierzyć, że jest to w ogóle możliwe stracić na wadze ćwicząc tylko 7 minut co drugi dzień. Poważnie?

Zapisałem się jednak, aby poznać całość od środka. Znalazłem tam filmy z ćwiczeniami dopasowane do bieżącego poziomu kondycji.

Zacząłem jak osoba początkująca i doszedłem do wniosku, że te filmy instruktażowe są znacznie lepsze niż wszystkie inne, jakie do tej pory widziałem w internecie.

Przypuszczalnie wiesz o czym mówię. Idealnie szczupłe kobiety i umięśnieni faceci udający, że ćwiczą. Filmy na stronie 7minuteworkout.com przedstawiają prawdziwych ludzi ćwiczących naprawdę. Od razu widzisz, że to nie aktorzy, ale osoby z krwi i kości, które krok po kroku demonstrują jak poprawić swoją kondycję i sylwetkę. Przez 9 tygodni ćwiczyłem sumiennie i zastosowałem dodatkowo surową, zdrową dietę. W zeszłym tygodniu system zmienił mi program na średniozaawansowany.

Nigdy nie sądziłem, że będę zdolny do tego. Oczywiście mięśnie mnie bolały przez pierwsze tygodnie, ale tak jest zawsze kiedy zaczynasz wspinać się na jakiś wyższy poziom i ciało mu się dostosować. Nie poddawaj się. Do dzisiaj, Straciłem 44 kg w 9 tygodni. Przestałem brać lekarstwa. Moje ciśnienie jest obecnie na poziomie 118/74 a puls ustabilizował się na poziomie 76. Zachęcam każdego, aby czytać blogi i prowadzić swój własny. Opisz swoją podróż. Jeśli zaczniesz się dzielić z innymi, przy okazji skorzystasz więcej na tej stronie.

Moja wędrówka jest inni niż większości innych ludzi. To, co działa dla mnie, nie koniecznie musi działać dla ciebie. Znajdź więc co działa dla ciebie i trzymaj się tego. Nie mogę nie dzielić się tym programem z innymi. Jest to program łatwy do realizowania, a dodatkowo można jeszcze zarobić prowizje partnerskie.

Moja wędrówka jeszcze się nie zakończyła i mam długą drogę do przejścia, ale wiem, że samodzielnie bym temu nie podołał.

Dziękuję Joelowi, Chrisowi i wszystkim z 7minuteworkout.com!

Mike Reid, DZISIAJ!

Przemek Szczęch


Dodatkowe świadectwa

Bill Shoemaker

7 minut na dzień, 3 razy w tygodniu - nie ma się nad czym zastanawiać!

John Dunkerley

Witajcie. Ciało rzeczywiście zaczyna... Czytaj dalej…

Gloria Reibin

Uwielbiam ten program odkąd zaczęłam go stosować… Czytaj dalej...

James Allen

Zacząłem ćwiczyć w marcu 2011 jako beta tester... Czytaj dalej…

Reuel Benedicto

  Odkąd zacząłem regularnie ćwiczyć przez 7 minut 3 razy w tygodniu czuję się znacznie silniejszy… Czytaj dalej…
Uwielbiam ten program odkąd zaczęłam go stosować kilka miesięcy temu. Moja kondycja niesamowicie poprawiła się. Kiedyś podniesienie 4 kg stanowiło problem, teraz stosuję 35 kg przy treningu nóg i każdego tygodnia zwiększam obciążenie na mięśniach ramion i grzbietu. Nie byłem otyły kiedy zaczęłam ćwiczyć, ale i tak straciłam kilka kg i kilka cm w pasie. I jak tu nie być szczęśliwą?
Zacząłem ten program w marcu 2011 roku jako beta tester - jakże się teraz cieszę, że to zrobiłem! W trakcie jednego z cotygodniowych webinarów usłyszałem, że wystarczy zrobić małą zmianę, aby spowodować wielką różnicę w poziomie kondycji i zdrowia. Dowiedziałem się, jak ćwiczyć i poznałem technikę treningu, dzięki któremu Joel i Chris stali się światowej klasy sportowcami. Nawet teraz trudno jest mi w to uwierzyć… ćwicząc tylko 7 minut co dwa dni można uzyskać świetną sylwetkę!

Potem dowiedziałem się o niewielkim sekrecie, który jest codzienny supplement o nazwie Konsyl Psyllium Husk dietary Fiber. Teraz biorę go godzinę przed obiadem i kolacją. I to był kamień milowy: mój tłuszcz na brzuchu rozpuścił się jak kostka lodu na słońcu. Oleż to było proste!

Gdzie się podziewałeś do tej pory Joel? Szkoda tylko, że nie mam dobrego zdjęcia, które pozwoliłoby ci zrozumieć, jaką zmianę w stylu życia to spowodowało u mnie. Mam więcej siły. Schudłem. Śpię dobrze, jak nigdy dotąd. Z łatwością rezygnuję z pożywienia, które nie jest dobre dla mnie (a kiedyś byłem bezsilny wobec serników oraz innych tego typu pokus).

Zeszłej zimy ważyłem jeszcze 107 kilogramów. Wczoraj się zważyłem i ważę teraz 84 kg (po raz pierwszy od 20 lat). OK, muszę być całkowicie szzery tutaj; schudłem przed marcem już 4 kg, ale zatrzymałem się na 107 i za nic w świecie nie mogłem zejść niżej. I wtedy Joel Therien przysłał mi maila, który zmienił moje życie (zapraszając mnie do grona testerów programu 7minuteworkout).

Mógłbym tak kontynuować, ale jeszcze raz powtórzę: ten program zmienił moje życie i wielu innych ludzi, których poznałem na forum 7MW. Dołącz się i pomóż rozprzestrzenić informacje o tym, że naprawdę wystarczy 7 minut co drugi dzień, aby osiągnąć wymarzoną wagę i sylwetkę!
To jest mój szczery komentarz do programu 7 minutowy trening. Odkąd zacząłem regularnie ćwiczyć przez 7 minut 3 razy w tygodniu czuję się znacznie silniejszy, niż kiedykolwiek wcześniej. Wcześniej brałem jakieś środki na wzmocnienie, ale teraz czuję się bardziej świeżo, zdrowo i mam sylwetkę, o jakiej zawsze marzyłem. Kiedy obejrzałem prezentację opartą na naukowych dowodach dotyczących różnic w fizjologii sprintera i maratończyka zrozumiałem, że ćwiczenie godzinami w siłowni to strata czasu, a także marnowanie sił i dobrego samopoczucia. Teraz szeroko się uśmiecham do swoich upartych kumpli, którzy zawsze udają, że wiedzą wszystko, a ostatnio coraz częściej przychodzą do mnie z pytaniami. I często mówili mi: "Ćwiczymy codziennie, więc dlaczego nie widzimy postępu?". Teraz realizują ten sam program, co ja lol. Dlatego z pełnym przekonaniem rekomenduję ten program każdemu, kto szuka poprawy zdrowia, sposobu na rzeźbę sylwetki lub po prostu poprawę samopoczucia. Mówię o tym ostatnim świadomie, ponieważ długie godziny zmagania z ciężarami często prowadzą do wyczerpania, stresu i braku zadowolenia. I dlatego po jakimś czasie już nie cieszą cię kolejne treningi. Dlatego właśnie slogan "Miej kondycję, Bądź zdrowy i Ciesz się życiem" znakomicie pasuje do mojego nowego programu fitness… Polecam 7 minut dziennie, 3 razy w tygodniu! Kiedyś otworzę własną siłownię tylko dla uczestników tego programu - siódemka to doskonała cyfra, a więc do doskonałego życia pasuje w sam raz :).

"KOCHAM PROGRAM 7 MINUTOWY PROGRAM I CAŁĄ WSPÓLNOTĘ SKUPIONĄ WOKÓŁ NIEGO"

Reuel Benedicto
Witajcie. Cóż, ciało naprawdę dochodzi do siebie. Dwa lata temu jednak prawie zgasło. Lekarze już zwątpili, ale ja chciałbym wyzdrowieć. Dziękuję Bogu, że tak się właśnie stało. Teraz jestem na drodze do lepszego zdrowia, niż miałem od lat. Odkąd dołączyłem do grupy testerów czuję się coraz lepiej każdego dnia. Mogę nadążyć za moją kochaną 4-letnią córką, a żona ciągle ucieka ode mnie! LOL ... Kiedy byłem chory ważyłem 95 kg ... teraz ważę 81 kg .... i mięśnie zaczynają się pokazać. Dziękuję Bogu za zespół programu 7 minutowy trening za ich porady, miłość, wspólnotę i doświadczenie.

Trenuję, aby przebiec 5 km, potem chcę osiągnąć 10, a moim celem jest połówka maratonu. Mam nadzieję, że już wkrótce to osiągnę.
Dziękuję za wsparcie… dzięki temu wszystko jest możliwe dla tych, którzy ufają. Dołącz się i wypróbuj.

John E Dunkerley… mąż, dziadek and i ponownie dumny ojciec.