50% PROWIZJI NA ZAWSZE!!!

Polecający:  imagojd

Dlaczego My?

Z jakiego powodu miałbyś poświęcić swój cenny czas na ten biznes, a nie na każdy inny? Zacznijmy może od tego, że okazje wiodące do sukcesu są tworzone przez ludzi sukcesu. Joel Therien WYPŁACIŁ WIĘCEJ NIŻ 30 MILIONÓW DOLARÓW partnerom w prowizjach od momentu, kiedy otworzył swoją pierwszą firmę MLM ponad 10 lat temu. Czy potrzeba lepszego dowodu na właciwe podejście do biznesu i wiarygodność? TA OKAZJA BIZNESOWA tworzona była przez 10 lat i reprezentuje sobą wszystko to, czego Joel przez te lata nauczył się o branży MLM.

Oto jego słowa: "Pracowałem ciężko przez ostatnie 10 lat i nauczyłem się ogromnie dużo! Przez ostatnie 2 lata zarobiłem więcej pieniędzy niż przez poprzednie 8 ponieważ ostatecznie doprowadziłem do perfekcji system zarabiania pieniędzy online. 7minuteworkout reprezentuje wszystko to, co najlepsze, a zaczyna się to od prowizji… nauczyłem się, że im więcej pieniędzy płacę większej ilości ludzi, tym więcej pieniędzy sam zarabiam. Z tego powodu chcę uczynić tę okazję biznesową na tyle lukratywną, żeby móc wypłacić partnerom więcej niż 100 milionów dolarów w jednym roku. Wiem, że tak się stanie i ten program właśnie to umożliwi".

Nie istnieje jeden czynnik, który zapewniłby osiągnięcie sukcesu. Potrzebujemy wielu rzeczy, aby być najlepszymi. Dlatego właśnie nie zdajemy się w tym programie na łut szczęścia. Joel pozyskał do współpracy na pierwszym froncie najlepszych trenerów, szkoleniowców i marketerów, aby upewnić się, że projekt ten zmierza w kierunku niekwestionowanego sukcesu. Zasoby ludzkie stanowią największy kapitał biznesowy i najlepszym tego przykładem jest fakt pozyskania do współpracy Chrisa Reida.

Chris został przekonany do pozostawienia swojego biznesu (prowadził szkołę sztuk walki) i przyłączył się do 7minuteworkout jako współzałożyciel. Jako trener osobiście wykształcił 5 mistrzów świata i sam został mistrzem świata w 2004 roku. Jego zdolności trenerskie są na najwyższym poziomie i Joel od początku wiedział, że potrzebuje takiego właśnie partnera w swoim zespole.

Z kolei mistrzowie marketingu, tacy jak Russell Brunson, Stone Evans, Jacek Dudzic czy Przemek Szczęch, pracują z partnerami, aby uczynić tę okazję biznesową wartą zachodu. Sam Joel pracuje na codzień z nami, aby wspierać, uczyć i motywować tych, którzy chcą osiągnąć ten styl życia, który jemu udało się osiągnąć. Nie każdy może marzy o domku na plaży, żaglówce czy czerwonym Ferrari… ale jesteś kimś, kto ma wielkie marzenia, to znalazłeś się we właściwym miejscu i właściwym czasie. Dołącz do naszego zespołu jeszcze dzisiaj!

Dlaczego program 7 minut działa!

Przypuszczalnie czytałeś już podobne stwierdzenia, które potem okazały się niczym innym, jak tylko pustą grą słów. My twierdzimy, że nasz system pozwoli ci zbudować wymarzoną sylwetkę przez 7 minut trzy razy w tygodniu… i jedynym wprowadzającym w błąd elementem jest to, że w rzeczywstości nie twierdzimy… GWARANTUJEMY to!!!

Kliknąłeś w ten link ponieważ przypuszczalnie chciałeś dowiedzieć się więcej lub wręcz dostać dowód na to, że ten program naprawdę działa i jak to się dzieje.

Zacznijmy od dowodu na to, że system ten działa, a są nim śwadectwa członków naszej grupy testowej… tak, to jest nowy program i w przyszłości będziesz o nim coraz częściej słyszał wraz z coraz bardziej rosnącą grupą jego użytkowników, którzy w innym tego typu programach nie mieli żadnych rezultatów (i nie była to ich wina, ale wina owych programów!). Czy wiesz o tym, że zgodnie z magazynem Forbes branża fitness to jedyna branża notująca wzrost w sytuacji, w której 98% jej klientów nie odnosi żadnych korzyści? Niesamowite, prawda?

Obejrzyj ten krótki film, który tłumaczy dlaczego ludzie nienawidzą ćwiczeń, jak branża fitness ich zawiodła (a nie odwrotnie, jak czasem każą ci wierzyć) i jak możesz zbudować super sylwetkę trenując przez 7 minut, 3 razy w tygodniu według naszego programu… Z GWARANCJĄ!

Jak można osiągnąć postęp bez należytego czasu na regenrację? Operacja medyczna może trwać tylko 1 godzinę, ale dopiero proces regeneracji jest tym czasem, gdzie następuje właściwa poprawa i może to zająć nawet do 6 miesięcy! W naszym przypadku dojście do poziomu niewydolności mieśni jest w pełni osiągnięty w 7 minut lub mniej, a proces odpoczynku zajmuje 10 dni.

Jeśli to nadaj brzmi zbyt dobrze, żeby było prawdziwe, to spójrz na naszego Założyciela i Prezesa Joela Theriena, jak wygląda dzisiaj w wieku 39 lat.

On podąża za tym systemem od okresu nastoletniego, a teraz będą ojcem trojga dzieci i prezesem sporej firmy zatrudniającej ponad 100 pracowników, nadal ma kondycję i sylwetkę w wieku, w którym większość sportowców zmaga się z chronicznym bólem. Joel nie ma czasu na nic więcej, niż tylko krótki program treningowy, w sytuacji tak wielu zobowiązań biznesowych, z którymi wielu z nas również ma do czynienia.

Prezentujemy program ćwiczeń, który da się lubić! Wyobraź sobie taki trening, po którym czujesz więcej energii niż przed nim! Wyobraź sobie program, który daje maksimum korzyści twoim mięśniom przez jedyne 7 minut w tygodniu 3 razy w tygodniu! Jeśli więc wcześniej byłeś w stanie wykonywać ćwiczenia, których nie lubiłeś, więcej niż raz to nasz program będziesz wykonywał do końca życia! Motywcja przyjdzie sama, ponieważ nie tylko będziesz czuł się świetnie po treningu, ale natychmiast zaczną się pojawiać rezultaty i progress. Zauważysz przypływ siły i zmiany w swojej sylwetce. Nasi użytkownicy nie mogą doczekać się kolejnego treningu!

Jak widzisz, mamy ogromne zaufanie do naszego programu. I nie chodzi tu o wiarę, a o pewność. Założyciele naszej firmy są żyjącymi dowodami na to, że to działa dla zawodowych sportowców najwyższej klasy. Z kolei nasi beta testerzy potwierdzają, że jest on skuteczny również dla tych, którzy nigdy wcześniej nie realizowali żadnego programu ćwiczeń.

Jedyną rzeczą, jaka pozostaje, to wypróbowanie naszego programu. Wiemy, że ludzie muszą zobaczyć, aby uwierzyć. Jesteśmy na tyle pewni, że doświadczysz jego skuteczności, że oferujemy Ci 100% bezwarunkową 30-dniową gwarancję satysfakcji. W ten sposób nie ponosisz żadnego ryzyka!

Zaakceptuj naszą gwarancję i przyłącz się do rewolucji fitness jeszcze dzisiaj. Wspólnie pokonamy pokusy niezdrowego stylu życia przez edukację i metody, które działają! Wypróbuj nasz system od razu!

Chris Reid

Joel, przyjąłem twoje podejście do biznesu i to zmieniło moje życie! Jesteś wielki!!

Przemek Szczęch

Współpraca z Joelem daje mi możliwość rozwoju mojej pasji, a także w pełni satysfakcjonujące prowizje wypłacane w dolarach :)

Stone Evans

Zarobiłem $14,000 w pierwszym miesiącu dzięki systemowi Joela. Dzięki!

Jacek Dudzic

Joel, nie znam lepszych programów partnerskich niż te, które stworzyłeś. Świetne produkty, genialne plany marketingowe i przyjemność współpracy z najlepszymi w branży.